Головна сторінка » П’ять міфів про заряд акумуляторної батареї

П'ять міфів про заряд батареї смартфона

Мы собрали Пять мифов о зарядке смартфона. Простые советы помогут значительно увеличить срок службы батареи. ⭐ Сервисный центр Цифра | ☎ (095)-888-04-22

Проблеми з батареєю, мабуть, найпопулярніші серед активних користувачів смартфонів. Більшість акумуляторів виходять з ладу за перші два роки експлуатації і причина тому – неправильна зарядка.

Технології щорічно удосконалюються, і сучасні смартфони мало чим схожі на моделі навіть трирічної давності. Але, ми живемо зі старою інформацією і до сих пір застосовуємо її до новітніх гаджетів. Сьогодні ми розвінчаємо п’ять найпоширеніших міфів про сучасні телефонні батареї.

Не можна залишати телефон на зарядці на ніч

Незважаючи на те, що літій-іонні батареї за багато років практично не змінилися, телефони навпаки стали набагато розумнішими. Зараз вони оснащені контролером живлення, який зупиняє зарядку при досягненні 100%. Тобто смартфон буде працювати безпосередньо від мережі, не використовуючи ресурси батареї і не зношуючи її, поки ви не знімете його з зарядки.

Повна розрядка корисна для батареї

На жаль, це твердження не має нічого спільного з літій-іонними батареями, які стоять на кожному смартфоні. Такі акумулятори мають обмежену кількість циклів зарядки і, кожного разу, коли батарея розряджається в нуль, починається новий цикл. Щоб продовжити термін служби акумулятора, варто підтримувати оптимальний рівень заряду від 30% до 80%. Не бійтеся постійно заряджати смартфон, йому це тільки на користь.

Потрібно використовувати тільки оригінальний зарядний пристрій

Такий міф породили самі виробники. Так, ви прочитаєте в інструкції про необхідність використовувати тільки оригінальне обладнання, так, ви зіткнетеся з повільною зарядкою при використанні неоригінального кабелю, але на цьому все. Для зарядки підійде зарядний пристрій будь-якого бренду, і воно ніяк не вплине на працездатність батареї. Правда, підробок все ж рекомендуємо уникати.

Не можна користуватися телефоном, коли він заряджається

Сучасні смартфони витримують набагато більше, ніж їх брати, випущені навіть три роки тому. Якщо раніше це могло вплинути на термін служби батареї, то зараз ймовірність вкрай мала. Єдине, з чим ви зіткнетеся – збільшення часу на заряд. Ви можете сміливо розмовляти по телефону, перевіряти пошту, переписуватися і дивитися ролики. Єдине, з чим треба бути акуратніше – ігри.

Task Killers допомагають зберегти заряд батареї

Цей міф особливо популярний у активних користувачів Windows, які проводять паралелі з Диспетчером завдань. Вважається, що «убивши» всі зайві процеси, звільниться RAM і тим самим знизиться кількість споживаної енергії. На жаль, але більшість «Таск кілерів» самі по собі дуже енерговитратні і часто саме вони стають причиною швидкого розряду батареї. А відкриті програми, на справді, не розряджають телефон. Вони залишаються в пам’яті, щоб наступного разу їх запуск відбувався швидше.