Головна сторінка » Лайфхак без спирту і вати. Як правильно чистити екран смартфона

Лайфхак без спирту і вати. Як правильно чистити екран смартфона

Можно ли протирать экран телефона? Чем можно протирать экран? Как убрать отпечатки пальцев? Ответы на эти вопросы в блоге СЦ Цифра | ☎ (095)-888-04-22

Екран смартфона самий справжній магніт для бруду. Пил, мікроби, відбитки пальців – все це щодня залишається на телефоні і впоратися з цим не так просто. Ви можете протерти екран кофтою, але толку від цього буде мало.

Пропонуємо кілька способів, як правильно чистити дисплей, щоб знищити мікроби і зберегти покриття.

Очищаємо екран від піску

Пісок і дрібні частинки бруду з легкістю застряють навколо екрану і кнопки «додому». Щоб дістати бруд, не подряпавши екран, потрібен звичайний скотч. Глибші частинки можна дістати за допомогою зубочистки, запихаючи скотч глибше. Також є такий лайфхак: скотч можна намотати на штекер і очистити порт.

Дезінфекція смартфона

Телефон далеко не самих чистий предмет. Ми беремо його брудними руками, кладемо на стіл в публічних місцях – все це тільки поповнює колекцію мікробів. Щоб продезінфікувати гаджет, досить використовувати спеціальні вологі серветки. Вони справляються з мікробами і навіть прибирають забруднення. До слова, ми категорично не рекомендуємо використовувати спиртовмісні речовини, оскільки вони знищують олеофобне і гідрофобне покриття.

Як прибрати відбитки пальців?

Найкраще з цією проблемою справляється банальна серветка з мікрофібри. Вона ніжно очищає дисплей від бруду, не залишаючи слідів. Якщо смартфон потребує більш ретельного очищення, то таку серветку можна змочити, обов’язково вичавити, і протерти весь гаджет, не побоюючись його пошкодити. Не радимо використовувати вату, оскільки вона залишає дрібні частинки волокон.

Чи можна мити водонепроникні телефони?

Сучасні флагмани мають гарну водостійкість і це круто, але вона все ж призначена для захисту від випадкового падіння в воду. Хоча ідея помити гарненько телефон з милом звучить не погано, але робити цього категорично не радимо. По-перше, в милі містяться активні речовини, здатні пошкодити екран, по-друге, вода потрапить в порти і потрібно чекати кілька годин, поки він повністю просохне. В іншому випадку, ви можете зіпсувати телефон.